KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805020
nr 1580 5020
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, "Vinterafton". Signerad, daterad -76. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26x34 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:52:58
17/11 12:06:09
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren